Lyžařský kurz 2019

Vážení rodiče a žáci,
v letošním školním roce jsme připravili lyžařský kurz v hotelu Kolibřík v Železné Rudě.

Chata se nachází na kraji Železné Rudy 300 m od železniční stanice Železná Ruda – Špičák v centru zimních sportovních aktivit a vleků.

Žáci budou bydlet ve dvou až tří-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, případně s příslušenstvím společným.

Vzhledem k tomu, že se snažíme cenu kurzu snížit na minimum, rozhodli jsme se, že dopravu zajistíme přímým vlakem z Prahy hl. nádraží do stanice Železná Ruda – Špičák, která se
nachází 300m od hotelu. Cesta bude zajištěna přímým místenkovým vozem.

V ceně kurzu je zahrnuto: ubytování, strava, pitný režim, doprava vlakem, pojištění a výuka lyžování a snowboardingu.
Kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé lyžaře, snowboardisty.

Termín: 11. 3. – 15. 3. 2019
Sraz: 11. 3. 2019 na železniční stanici Praha – hl. nádraží (čas bude upřesněn)
Příjezd: 15. 3. 2019 na železniční stanici Praha – hl. nádraží (čas bude upřesněn)

Cena kurzu je 2900,- Kč + cena permanentky cca. 1300 Kč na celý kurz (žáci, kteří přispěli na
SRŠ, obdrží příspěvek 500,- Kč) – permanentku zaplatí žáci na místě.
Cenu kurzu 2900,- Kč je nutno uhradit do 31. 1. 2019 v pokladně školy a tím se žák (žákyně) automaticky na kurz závazně přihlásí.

Další informace poskytne Mgr. Jakub Částka (T: 777 347 289) nebo vyučující TV

Mgr. Věra Nováková v. r.