Maturitní zkoušky

PŘIHLÁŠKY K MATURITNÍ ZKOUŠCE NA TERMÍN ZÁŘÍ 2020

Žáci, kteří chtějí podat přihlášku k maturitní zkoušce na termín ZÁŘÍ 2020, tak mohou učinit od 30. 6. 2020 na sekterariátu školy.

Nejzazší termín pro podání přihlášky je 27. 7. 2020.

Vážení maturanti,

pokud jste se zaregistrovali do výsledkového portálu žáka, jak Vám bylo důrazně doporučováno, bude Vám výpis výsledků didaktických testů společné části maturitní zkoušky doručen dnes do Vašeho emailu (nejpozději zítra, máme informaci o částečném výpadku serverů CERMATU). Listinnou podobu výpisu obdržíte u ústní části maturitní zkoušky.

Pokud chcete převzít výše uvedený výpis dříve, než u ústní části MZ, můžete tak učinit od úterý 9. 6. 2020 osobně na sekretariátu školy.

Rámcový harmonogram maturitních zkoušek ve školním roce 2019/2020  ZDE

Vážení maturanti, MŠMT stanovilo termíny didaktických testů takto:

Didaktický test (předměty matematika, francouzský či anglický jazyk) – 1. června

Didaktický test (předměty český jazyk a literatura, německý, španělský či ruský jazyk) – 2. června

Didaktický test (předmět Matematika+) – 3. června

Písemná část (sloh) v letošním roce ve společné části maturit neproběhne.

V následujících dnech obdržíte pozvánku k maturitní zkoušce a zveřejníme podrobný harmonogram všech částí MZ.

Od 11. 5. 2020 budou ve škole probíhat konzultace pro žáky závěrečných ročníků (třídy NP2, SKČ4, CH4, KČ3A, KKČ3B, PSS2).  Rozvrh konzultací, hygienické podmínky a další informace k těmto konzultacím obdržíte prostřednictvím systému EDOOKIT.

Témata školní části ústní maturitní zkoušky z anglického jazyka pro školní rok 2019/2020 ke stažení ZDE

Seznam literárních děl ke společné části maturitní zkoušky z českého jazyka a literatury pro školní rok 2019/2020

ke stažení ZDE

Stanovení zkoušek profilové části MZ a jejich témat  ve školním roce 2019/2020 ke stažení ZDE