Maturitní zkoušky

Vážení maturanti,

vzhledem k tomu, že je velmi nepravděpodobné, aby se prezenční výuka obnovila ještě v průběhu listopadu, proběhne přihlašování k maturitní zkoušce prostřednictvím IS EDOOKIT.
Po dni 23. 11. 2020 Vám prostřednictvím IS EDOOKIT zašlu vyplněnou přihlášku k MZ, vy ji zkontrolujete a pošlete mi ji zpět (nejpozději do 30. 11. 2020) s textem, že potvrzujete správnost vyplněných údajů (tento text Vám ještě upřesním).

Maturanty, kteří se budou hlásit na opravný nebo náhradní termín, prosím, aby se mi telefonicky ozvali po 23. 11. 2020 (T: 777 347 289) a domluvíme se individuálně na způsobu podání přihlášky k MZ.

POZOR !!!!

Prosím všechny žáky, kteří budou žádat o uzpůsobení podmínek konání MZ, aby mi co nejdříve (nejlépe ihned) zaslali číslo posudku (tzv. RIP), který obdrželi v pedagogicko-psychologické poradně.

Děkuji za spolupráci a s pozdravem

Jakub Částka

Stanovení zkoušek profilové části maturitní zkoušky ve školním roce 2020/2021 ZDE

Stanovení nepovinných zkoušek profilové části maturitní zkoušky pro školní rok 2020/2021 ZDE