Školní informační systém EDOOKIT

Vážení rodiče, vážení žáci,

Od 1. 11. 2018 je spuštěn nový informační systém EDOOKIT. Nový systém nabízí mnoho funkcí, které budeme postupně zprovozňovat. Nyní je již plně funkční zobrazování rozvrhu a suplování, hodnocení žáků, docházka žáků (zatím se zobrazuje kompletně s několika denním zpožděním), plně je funkční i omlouvání prostřednictvím IS EDOOKIT a komunikace mezi školou a rodiči.

Pro úspěšnou registraci do systému Vás žádáme, o předání funkčních emailů na rodiče (zákonné zástupce) a na žáky třídním učitelů. Na tento email Vám přijde Vaše přihlašovací jméno a odkaz pro zadání hesla. Do systému se můžete přihlásit z jakéhokoliv PC přes níže uvedený odkaz nebo prostřednictvím mobilní aplikace (odkazy na konci stránky).

Doufáme, že tento nový systém nám umožní lepší vzájemnou komunikaci a bude přínosem pro Vaše děti – naše žáky.

Prosím, mějte na paměti, že nějakou dobu potrvá, než bude systém zcela funkční a naplněn daty.

Vstup do systému pro žáky a rodiče:

Vstup do systému pro učitele:

Mobilní aplikace:

Pro přihlášení z nativní aplikace pro Android a iOS – ID školy je: sou-cakovice