Medaile z Bratislavy!

_brat2017Naši žáci na mezinárodní soutěži Europa 2017 v Bratislavě prokázali, že patří mezi nejlepší světovou špičku v gastronomických oborech.

V silné konkurenci týmů Gruzie, Polska, Chorvatska, Slovenska a dalších dokázali naši žáci vybojovat 5 medajlí v disciplínách: kuchař – vaření slavnostního menu; číšník, servírka – obsluha; číšník, servírka – slavnostní tabule; barman – příprava koktejlu a flambování.

Získání dvou zlatých, dvou stříbrných a jedné bronzové medajle jasně rozhodlo o tom, že náš tým, složený z žáků Vojty Hlavatého, Lukáše Kuřila, Nikoly Bálkové, Davida Notka a Kristýny Barešové, byl nejlepší v této soutěži.

Žákům gratulujeme a děkujeme jim za úspěšnou reprezentaci naší školy. Poděkování patří i učitelům a UOV panu Pechovi, paní Volfíkové, panu Andersovi, panu Valentovi a panu Perglovi za skvělou přípravu žáků na tuto soutěž.